Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

ZVEREJNENIE ZÁMERU!Vytlačiť
 

Zámer

Ministerstvo životného prostredia  Slovenskej republiky doručilo  dňa  06.04.2018 obci Pečeňady zámer


"Optimalizácia spracovatel'ských kapacít technológií pre spracovanie a úpravu rádioaktívnych odpadov JA VYS, a.s. v lokalite Jaslovské Bohunice" .

V súlade s § 23 ods.3 Zák. č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie v znení neskorších predpisov,  obec Pečeňady do 3 pracovných dní od doručenia zámeru informuje o ňom verejnosť na úradnej tabuli obce.

Obec Pečeňady zároveň oznamuje, že zámer je zverejnený v Informačnom systéme EIA/SEA na http://www.enviroportal.sk/Sk_SK/eia/detail/optimalizacia-spracovatelskych-kapacit-technologii-pre-spracovanie-upr

Do zámeru možno nahliadnuť taktiež v kancelárii Obecného úradu Pečeňady, počas stránkových dní. Zámer je verejnosti sprístupnený najmenej po dobu 21 dní od zverejnenia tejto informácie o jeho doručení.


Verejnosť maže doručiť svoje písomné stanovisko k zámeru príslušnému orgánu do 21 dní od zverejnenia oznámenia podľa § 23 odseku 3 na adresu:

Ministerstvo životného prostredia SR, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie, Nám. Ľ. Štúra 1, 812 35 Bratislava.

V Pečeňadoch, 09.04.2018

Ladislav Boháčik
Starosta obce Pečeňady


späť na úvodnú stránku


 
 

Fotogaléria

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad

Všetko o oslavách 800

Oslavy 800. výročia písomnej zmienky o obci Pečeňady

Relax Centrum

Relax Centrum Pečeňady

Register návštev

free counters

Dôležité udalosti dňa

Hlavné správy


Orientačná MAPA obce

Mapa Pečeňady  

Mapový portál obce Pečeňady = Položka bude otvorená v novom okne

Elektronické služby

Triedime odpad

Triedime odpad

dnes je: 24.4.2018

meniny má: Juraj

Počasie

Recepty pre ženičky

webygroup

Úvodná stránka