Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

ZVEREJNENIE ZÁMERU!Vytlačiť
 

Zámer

Ministerstvo životného prostredia  Slovenskej republiky doručilo  dňa  06.04.2018 obci Pečeňady zámer


"Optimalizácia spracovatel'ských kapacít technológií pre spracovanie a úpravu rádioaktívnych odpadov JA VYS, a.s. v lokalite Jaslovské Bohunice" .

V súlade s § 23 ods.3 Zák. č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie v znení neskorších predpisov,  obec Pečeňady do 3 pracovných dní od doručenia zámeru informuje o ňom verejnosť na úradnej tabuli obce.

Obec Pečeňady zároveň oznamuje, že zámer je zverejnený v Informačnom systéme EIA/SEA na http://www.enviroportal.sk/Sk_SK/eia/detail/optimalizacia-spracovatelskych-kapacit-technologii-pre-spracovanie-upr

Do zámeru možno nahliadnuť taktiež v kancelárii Obecného úradu Pečeňady, počas stránkových dní. Zámer je verejnosti sprístupnený najmenej po dobu 21 dní od zverejnenia tejto informácie o jeho doručení.


Verejnosť maže doručiť svoje písomné stanovisko k zámeru príslušnému orgánu do 21 dní od zverejnenia oznámenia podľa § 23 odseku 3 na adresu:

Ministerstvo životného prostredia SR, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie, Nám. Ľ. Štúra 1, 812 35 Bratislava.

V Pečeňadoch, 09.04.2018

Ladislav Boháčik
Starosta obce Pečeňady


späť na úvodnú stránku


 
 

Fotogaléria

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad

Všetko o oslavách 800

Oslavy 800. výročia písomnej zmienky o obci Pečeňady

Relax Centrum

Relax Centrum Pečeňady

Register návštev

free counters

Dôležité udalosti dňa

Hlavné správy


Orientačná MAPA obce

Mapa Pečeňady  

VIDEO kanál Pečeňady

Video kanál Pečeňady

Mapový portál obce Pečeňady = Položka bude otvorená v novom okne

Elektronické služby

Triedime odpad

Triedime odpad

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

Počasie

Recepty pre ženičky

webygroup

Úvodná stránka