Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

OZNAM: Správa o hodnotení navrhovanej činnostiVytlačiť
 

Oznámenie o zmene

OZNAM

Ministerstvo životného prostredia  Slovenskej republiky doručilo  dňa 13.08.2019 obci Pečeňady správu  o hodnotení navrhovanej činnosti „Optimalizácia kapacít technológií pre spracovanie a úpravu rádioaktívnych odpadov JAVYS, a.s. v lokalite Jaslovské Bohunice“.

     V súlade s § 34 Zák. č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie v znení neskorších predpisoy, oznamujeme verejnosti, že má právo do správy nahliadnuť počas stránkových dní na Obecnom úrade v Pečeňadoch po dobu 30 dní od zverejnenia informácie o doručení, robiť z nej výpisy, odpisy alebo na vlastné náklady zhotoviť kópie. Všeobecne zrozumitel'né záverečné zhrnutie je zverejnené na úradnej tabuli a na web stránke obce Pečeňady.
Verejnosť maže doručiť svoje písomné stanovisko na adresu: Ministerstvo životného prostredia SR, odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie, nám. Ľudovíta Štúra 35/1, 812 35 Bratislava najneskôr do 30 dní oda dňa zverejnenia záverečného zhrnutia dotknutou obcou.

V Pečeňadoch,
dňa 13.08.2019

Ladislav Boháčik
Starosta obce Pečeňady


späť na úvodnú stránku


 
 

Fotogaléria

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad

Všetko o oslavách 800

Oslavy 800. výročia písomnej zmienky o obci Pečeňady

Relax Centrum

Relax Centrum Pečeňady

Register návštev

free counters

Dôležité udalosti dňa

Hlavné správy


Orientačná MAPA obce

Mapa Pečeňady  

VIDEO kanál Pečeňady

Video kanál Pečeňady

Mapový portál obce Pečeňady = Položka bude otvorená v novom okne

Elektronické služby

ZMO Región JE Jaslovské Bohunice

Triedime odpad

Triedime odpad

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Počasie

webygroup

Úvodná stránka